Vyšívanie

Okrem potlače na tričká a textil zabezpečujeme aj vyšívanie

Táto forma je vhodná predovšetkým na polokošele, mikiny, vesty, bundy, šiltovky, osušky a ďalšie. Okrem vyšívania na textil, zabezečujeme aj výrobu nášivok z textilu. Tieto je možné potom dodatočne našiť na textil.
Na rozdiel od potlače textilu sa pri cene vyšívky počíta cena na základe „stehov“. Čím viac stehov a nití je potrebných na vyšitie, tým je cena vyššia. Aj tu je dôležitý počet kusov, ale je možný aj menší počet kusov za dobrú cenu (napr. od 20 ks).


Výhodné balíčky:
– 50 ks polokošiel Stedman 180 gr/m2 s vyšívkou loga do veľkosti cca 8x 3cm, farby polokošiel a vyšívky podľa zákazníka, cena: 6,66 €/ks bez DPH
– 100 ks klasická športová šiltovka, 5 alebo 6 panelová, kovová spona, 100% bavlna s vyšívkou do veľkosti cca 8 x 3 cm, farby šiltoviek a vyšívky podľa zákazníka, cena: 4,44 €/ks bez DPH


Uvedené „výhodné balíčky“ vás môžu inšpirovať, ale všetko je na vás. Vyberte si, aký chcete textil, koľko kusov, koľko farieb potlače a cenu vám pripravíme na mieru.
Aj pri vyšívke platia totožné pravidlá ako pri potlači textilu:


Cenovú ponuku a riešenia pre vyšívku vám ponúkneme individuálne podľa nasledovných údajov:

Počet vyšívaného textilu:
Dobre zvážte koľko kusov budete potrebovať. Čím viac, tým bude cena za kus nižšia. Pri vyšívke je minimálne množstvo 20 ks.
Kvalita textilu:
Pre vyšívku sa používa hrubší, pevnejší textil od 180 gr. Ponúkame iba kvalitný, značkový textil svetových výrobcov. V našom katalógu ponúkame stovky modelov textilu vhodných pre tento účel: polokošele, mikiny, vesty, bundy, šiltovky, osušky…
Veľkosť vyšívaného motívu:
Rozmer a hlavne plocha motívu výšivky určuje konečnú cenu. Ak je veľkosť motívu menšia a plocha vyšívky tiež, bude cena nižšia a naopak.Na základe týchto údajov vám môžeme predložiť individuálnu cenovú ponuku a riešenie nastavené pre vás. Ak máte na tričká rozpočet, dajte nám vedieť koľko a my vám podľa vašej ceny navrhneme riešenie.

Po výbere vhodného textilu a dodaní grafických podkladov v danom formáte, je potrebné zadať písomne záväznú objednávku. Potom vám pripravíme kalkuláciu, na základe ktorej je potrebné ihneď uhradiť zálohu vo výške 50 % celkovej sumy zákazky. Po dodaní tričiek je splatných ostávajúcich 50% celkovej sumy za zákazku. Túto úhradu je možné realizovať cez účet, alebo dobierkou pri dodaní tričiek kuriérovi.

Realizácia výšivky trvá 14-21 dní podľa množstva a vyťaženosti výroby.

Podklady pre výšivku – motív treba dodať vo formáte Corel Draw 12.

Pre bližšie informácie nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu: info@tricko.sk