Potlač tričiek a textilu

Vy viete čo chcete mať na tričku, a my vieme ako na to! Pomôžeme vám s výberom tričiek a vyrobíme pre vás tie najlepšie tričká s potlačou.

Naša firma sa od roku 1999 špecializuje na dizajn, potlač a predaj tričiek. Na tomto mieste by sme vám radi ponúkli naše služby v oblasti zákazkovej potlače tričiek a iného textilu. Zabezpečujeme kompletnú realizáciu potlače, od výberu vhodných typov tričiek, farieb, dizajnu motívu (jeho prípravu pre tlač), tlač textilu, až po kusové skladanie tričiek. Našim cielom je spokojný zákazník a tričká ktoré budete s radosťou nosiť niekoľko rokov. Tak ako my!

Potlač textilu realizujeme sieťotlačou, čo je najlepší spôsob priamej potlače tričiek. Farba sa nanáša na textil v jednej, až piatich vrstvách, čo zaručuje výborné krytie, životnosť tlače a najlepšie vlastnosti. Tričká sú tlačené ručne a tak každý je unikát, vyrobený pod dohľadom skúseného tlačiara. (Nejedná sa o strojovú výrobu, ale o podstivú ručnú tlač!) Používame iba značkové, ekologické textilné farby zo Švajčiarska.

Či už pre firmy, kluby, hudobné koncerty, školy, alebo športové akcie. Na zákazku realizujeme potlač už od 50 ks tričiek! Potlač menej ako 50 kusov tričiek nerealizujeme, nakoľko je cenovo príliš náročná! V praxi zaplatíte za 30 ks tričiek s potlačou tú istú sumu ako za 50 ks, tak prečo platiť viac za menej tričiek?

Samostatnú potlač na zákazníkom dodané tričká nezabezpečujeme, aby sme vám mohli ponúknuť najlepší výsledok a kvalitu konečného výrobku. Dodávame len kompletne tričká s potlačou.Výhodné balíčky

Objednajte si tričká vo výhodných balíčkoch

Pre uľahčenie výberu vám ponúkame „výhodné balíčky“ tričiek s potlačou:

100 ks tričiek Fruit of the loom- Heavy cotton 180gr., farba: biela, bledošedá s jednofarebnou čiernou potlačou (do veľkosti A5) už od 2,66€/ks bez DPH
50 ks tričiek Fruit of the loom- Heavy cotton 190gr, farby: žltá, oranžová, alebo červená, s jednofarebnou čiernou potlačou (do veľkosti A5) už od 2,79 €/ks bez DPH
200 ks tričiek Gildan – Heavy cotton 190gr., farba: čierna s jednofarebnou bielou potlačou (do veľkosti A5) už od 2,99 €/ks bez DPH

Uvedené ceny sú za tričko s potlačou vrátane príprav grafických podkladov, šablón pre tlač- osvit a kusové skladanie. Jediný doplatok je za doručenie kuriérom spoločnosti DPD priamo k vám: 10 € bez DPH. Nič viac už platiť nebudete.

Uvedené „výhodné balíčky“ vás môžu inšpirovať k výberu tričiek, ale všetko je na vás. Vyberte si, aké chcete tričká, koľko kusov, koľko farieb potlače a cenu vám pripravíme na mieru.Individuálna kalkulácia

Cenovú ponuku a riešenia pre vaše tričká Vám ponúkneme individuálne podľa nasledovných údajov

1. krok - počet tričiek:

 • od 50 ks - do 99 ks,
 • od 100 ks - do 299 ks,
 • od 300 ks - do 499 ks,
 • od 500 ks - do 999 a
 • od 1000 ks

TIP: Dobre zvážte koľko kusov budete potrebovať. Čím viac, tým bude cena za kus nižšia. Niekedy stojí viac tričiek s potlačou skoro tak isto, ako malé množstvo. Preto vám ponúkame výrobu minimálne 50 ks tričiek s potlačou, čo by zodpovedalo výrobe a potlači 35 ks tričiek. U nás dostanete viac za menej!


2. krok - kvalita tričiek:

 • Ponúkame iba kvalitné, značkové tričká za kvalitu ktorých ručíme! Používame len pevné 160 a 180gr tričká.

TIP: Radi by sme vám ponúkli len veľmi dobré tričká a tričká pre náročných. Lacné, ázijské tričká môžu obsahovať zdraviu škodlivé látky, púštať farbu, alebo sa veľmi rýchlo obnosia. Iste nechcete, aby vaše tričká pôsobili „lacno“. Preto ponúkame iba kvalitný textil renomovaných svetových značiek. Cenový rozdiel medzi kvalitným značkovým tričkom a lacným čínskym textilom je často len pár desiatok centov. Nešetrite na tom najdôležitejšom - na kvalite!


3. krok - počet farieb potlače:

 • jedna, alebo dve farby (viacfarebná potlač na požiadanie)

TIP: Ak vám bude stačiť jedna, alebo dve farby potlače, bude cena naozaj dobrá. Čím viac farieb sa tlačí, tým viac to stojí! Realizujeme aj troj- a viacfarebnú potlač, potlač na atypický textil a atypické miesta na tričku. Informujte sa o cenách.


4. krok - farba tričiek:

 • Cenu výrazne ovplyvňuje aj farba trička a potlače.

TIP: Bledé farby tlače sa na tmavý textil nanášajú v troch vrstvách a preto sú náročnejšie na prácu, materiál a tým aj drahšie. Naopak tmavé farby tlače sa na bledý textil nanášajú len v jednej vrstve a preto sú cenovo dostupnejšie.


5. krok - veľkosti tričiek:

 • U nás si môžete vybrať zo štandardných európskych veľkostí tričiek “unisex” S, M, L, XL, XXL, dámske tričká S, M, L, XL, XXL, ale aj extra malé tričká XS a detské veľkosti.

TIP: Pri výbere bežných veľkosti S- XXL sa cena nemení. Výnimkou sú "extra veľké" tričká XXXL ktoré sú drahšie. Podobne to je s dámskymi tričkami ktoré sú u niektorých firiem trochu drahšie ako "unisex". Naopak detské tričká sú trochu lacnejšie.


Na základe týchto údajov vám môžeme predložiť individuálnu cenovú ponuku a riešenie nastavené pre vás. Ak máte na tričká rozpočet, dajte nám vedieť koľko a my vám podla vašej ceny navrhneme riešenie. Máme prístup k desiatkam značiek reklamného textilu a aj špeciálnym akciovým ponukám ktoré môžeme využiť vo váš prospech.

Tričká štandartne skladáme po kusoch (nie po desiatich v baloch ako je zvykom u reklamných agentúr a tlačiarov). Za doplatok zabezpečujeme aj kusové balenie tričiek do sáčkov, sáčkov s vešiačikmi, kartónom, ale  aj etikety (splity) na tričká.

Podklady pre tlač – motív musí byť dodaný vo formáte Corel Draw 12, alebo exportovaný do tohto formátu.

Po výbere vhodných tričiek, farieb potlače a dodaní grafických podkladov v danom firmáte je potrebné zadať písomne záväznú objednávku. Potom vám pripravíme kalkuláciu, na základe ktorej je potrebné ihneď uhradiť zálohu vo výške 50 % celkovej sumy zákazky. Po dodaní tričiek je splatných ostávajúcich 50% celkovej sumy za zákazku. Túto úhradu je možné realizovať cez účet, alebo dobierkou pri dodaní tričiek kuriérovi.

Realizícia potlače trvá podľa náročnosti motívu a dostupnosti tričiek na sklade od 12-16 dní. 

Pre bližšie informácie a individuálnu kalkuláciu nás môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@tricko.sk

Okrem tričiek tlačíme na mikiny, polokošele, vesty a ďalší textil.
Stačí si vybrať z našeho širokého sortimentu v elektronickom katalógu www.reklamnytextil.sk a www.tshirteurope.comStarostlivosť o tričká s potlačou

Aby Vám vydržali tričká čo najdlhšie, odporúčame dodržiavať nasledovné pravidlá starostlivosti

 • Prvý raz perte 3čko vo vlažnej vode, neskôr maximálne pri 40 °C
 • 3čko pred praním obráťte na rub (naopak), aby bol motív vo vnútri
 • Motív na tričku (potlač) nikdy nežehlite!