Referencie

Naši spokojní zákazníci a ich tričká

Naša firma realizuje veľké množstvo zákaziek a ku každej z nich pristupujeme ako k tej najdôležitejšej. Medzi našich zákazníkov sa radia domáce aj zahraničné firmy. Mali sme možnosť tlačiť tričká pre Kanceláriu národnej rady SR, alebo suvenírové tričká Bratislavy, čo sa dnes nosia po celom svete. Od roku 2000 pripravujeme tričká pre hudobné festivaly ako Lodenica, Pop Rock Corgoň, Červeník, Truck country, Okey Leto a mnohých ďalších. Presvečte sa aj vy, prečo si nás vyberajú a stále sa k nám vracajú naši zákazníci! Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Kontaktovať nás môžete na: potlac@tricko.sk

Zutom

IT spoločnosť Zutom s.r.o. sa rozhodla pre naše služby už niekoľkokrát, a to nielen pre firemné tričká, ale aj pre reprezentačné tričká na výstavy a eventy.

S firmou 3čko s.r.o. spolupracujeme už vyše 10 rokov a vieme, že sa môžeme na nich spoľahnúť čo sa týka výberu a potlače reklamného textilu. Naša firma sa zaoberá IT a preto sa radi obraciame tiež na odborníkov. Tak ako sa naši zákazníci môžu spoľahnúť na naše služby, my sa môžeme spoľahnúť, že nás tričká od 3čko budú naozaj reprezentovať.

Ing T. Kurtha,
konateľ Zutom s.r.o.
Stolárstvo Královič

Ku všetkým zákazkám pristupujeme rovnako, a to platí aj pre tie menšie. Realizujeme zákazky už od 50 ks, čo sa môže zdať veľa, ale aj pre malé firmy a živnostníkov to môže byť výhodnejšie ako menej tričiek.

Pred tromi rokmi som riešil pracovné oblečenie pre mňa a kolegov. Sme malý kolektív, a tak sa nám zákazka na 50 ks tričiek zdala byť zbytočne veľká. Obrátil som sa na firmu 3čko, kde mi poradili, že tých 50 ks tričiek nás bude stáť nakoniec toľko, ako keby sme si dali vytlačiť len 20. Nakoniec sme sa rozhodli pre 50 ks a zvyšné tričká sme ako reklamné premety darovali našim zákazníkom. Ohlas bol taký, že o rok sme dali spraviť ďalšie a dnes to je už tradícia, že v lete dostanú naši klienti ako darček tričko.

D.Královič,
Stolárstvo Královič
OZ Slnečnice

Tričká sú dnes dôležitým identifikátorom, ktorý sa dostáva do stále viac oblastí.

Hľadali sme tričká pre našich dobrovoľníkov, ktorí pomáhajú v nemocnici. Rozpočet nášho občianskeho združenia je veľmi malý, ale napriek tomu sme sa obrátili na firmu 3čko. Našli pre nás cenovo dostupné riešenie a pomohli s grafickým dizajnom. Napriek nášmu obmedzenému rozpočtu sme dostali kvalitný produkt a naši dobrovoľníci nosia tričká od firmy 3čko už viac ako šesť rokov.

Mgr R. Dornhoferova,
OZ Slnečnice
OZ Modrý ostrov

Detský letný tábor o.z. Modrý ostrov už dlhé roky oblieka svojich účastníkov do farebných tričiek. Každý oddiel má svoju farbu a jedinečnú identitu.

Naše občianske združenie už dlhoročne spolupracuje s firmou 3čko. Oceňujeme ich ústretovosť a spoľahlivosť. Tričká s potlačou, ktoré sme si dali vyrobiť pre účastníkov našich táborov, sú kvalitné a potlač je naozaj krásna. Ani to, že sme prišli s návrhmi vlastnej potlače nebol problém, dokonca nám ponúkli pomoc s grafickou úpravou. Mnohí nosia svoje táborové tričká hrdo počas celého roka a tešia sa na nové.

Mgr. Posová Lucia